top of page
Дністром._Панорама
10 км

Печерний монастир Галиця

Якщо ви побували у нас ви мали бачити Галицький монастр з альтанки або з пляжу, це один з декількох на території України печерних монастирів – Свято-Миколаївський. Ще в 9 столітті до н.е. тут існувало дохристиянське святилище. А потім, вже в давньоруську епоху, у ХІІІ столітті був утворений скит, який згадується в письмових джерелах.

монастр галиця
гес дністер
25 км

Дністровська ГЕС

Споруди Дністровської ГЕС розташовані на відстані 678 км від гирла Дністра. Гребля ГЕС створила водосховище довжиною 194 км з площею дзеркала 142 км² та об’ємом 3,0 млрд м³, у тому числі корисним – 2,0 млрд м³. Максимальна глибина водосховища – 124 м.

70 КМ

Хотинська фортеця

Державний історико-архітектурний заповідник «Хотинська фортеця» і є тим дивом, яке входить до списку «7 чудес України». Фортеця з’явилася на березі Дністра ще в Х столітті. Тоді вона була лише оборонним фортом – земляним валом з дерев’яними стінами. Перша кам’яна фортеця, яку звели у XIII столітті, була невеличкою і за віки свого існування часто перебудовувалася та розширювалася. Саме тут у 1621 році відбулася знаменита Хотинська битва, коли силами українців та поляків була розгромлена турецька армія, яка була мало не втричі більшою за чисельністю.

хотинська фортеця
chernivtsi
140 КМ

Чернівці

Чернівці — столиця Буковинського краю, місто відоме своїми архітектурними ансамблями, зокрема пам’яткою архітектури «Резиденція митрополитів Буковини і Далмації» — включеною до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

В місті ви можете прогулятись на кобилянскій,послухати трубача також відвітати місцеву кухню

bottom of page